Info

1. Informujemy, iż wdrażamy nową usługę do naszej oferty. Mowa o tworzeniu projektów wizualnych aranżacji wnętrz. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Wkrótce więcej informacji również na stronie.

2. Znajdziecie nas również na portalach społecznościowych typu Facebook, oraz Instagram. Dlatego zachęcamy do polubienia i obserwowania nas na wymienionych portalach gdzie jako pierwsi będziecie  powiadomieni o różnych nowinkach. 

3. Polecamy zakup VOUCHERÓW PODARUNKOWYCH, które dadzą pewność darczyńcom, że prezent sprawi radość obdarowanemu, ponieważ sam go wybierze. Voucher może też być oryginalnym prezentem ślubnym, ponieważ jak to w życiu bywa, każda Młoda Para chce mieć własny kąt. Dlatego umożliwi on  skorzystanie z pozostałych, oferowanych przez nas usług.
 Termin ważności Vouchera wynosi 6 miesięcy.
 Obdarowany dokonując wyboru towaru zobowiązany jest do wpisania kodu w miejscu wyznaczonym po "przejściu do zamówienia" który będzie zamieszczony na Voucherze Upominkowym. Osoby zainteresowane zakupem Vouchera w innej kwocie niż zostały przedstawione proszone są o kontakt ze sklepem. 

Jeżeli podoba Wam się nasza oferta będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie jej wśród Waszych znajomych.