Blog

,,Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”
Czyż tak nie jest, a przynajmniej nie powinno być? W końcu dom, to własny kąt, azyl – miejsce dostosowane do nas, a nie odwrotnie.

Na Facebooku i Instagramie pokazujemy, co się u nas dzieje, lecz nie każdy jest zwolennikiem portali społecznościowych. To miejsce jest stworzone z myślą o Was.

Dlatego zapraszamy do odwiedzania nas także tutaj, gdzie od czasu do czasu damy znać.

A o czym będziemy pisać?

Właśnie o wnętrzach, a dokładnie mówiąc o wszystkim co może upiększyć materialnie nasz kąt i co znajdziecie w naszej całej ofercie. Zaczynając od artykułów dekoracyjnych dostępnych w naszym sklepiku w stylu odległej Prowansji, Shabby Chic, Retro, Rustykalnych, a także perełki w stylu Vintage i Art Deco, nie zapominając o futurystycznym designu na miarę XXI wieku.

Wspomnimy również o wykonywanych meblach przez naszą firmę pod indywidualne zamówienie, które dadzą gwarancję optymalnego zagospodarowania przestrzeni.

Kończąc na aranżacjach, stylizacjach wnętrz, mając na celu poniekąd inspirowania, podsuwania pomysłów niezdecydowanym, a także zachęcenia do skorzystania z naszych usług z możliwością zakupienia projektu aranżacji, wizualizacji wnętrz, o których też nie zapomnimy wspomnieć.

Na pierwszy rzut przedstawiamy stylizację, która mamy nadzieję spełni swoją rolę, inspirując kogoś z Was. Naszym zdaniem stylizacja jest ciekawa ze względu na łączenie skrajnie odmiennych stylów – szczypta elegancji przełamana dodatkami Rustykalnymi, Retro. Tak różne, ale mimo przeciwieństw, czy nie wygląda to w połączeniu pięknie?

Na zdjęciu przedstawione jest lustro z szufladkami w stylu Schabby Chic, Retro – posiadające celowe, drobne niedoskonałości, aby tworzyć wrażenie lustra z własną historią. Stawiając obok niego dwie osłonki/doniczki w kształcie wiaderka w przybliżonym klimacie – Rustykalnym z roślinkami, które idealnie współgrają z naturalnym wiejskim klimatem, czyni dekorację spójną, odznaczającą się na tle wykończenia wnętrz muśniętego elegancją dzięki sztukaterii ściennej połączonej z płytkami położonymi w caro w klasycznym i nie wychodzącym z mody połączeniu kolorów bieli z czernią.

Natomiast na pierwszym planie zostały wyeksponowane ze względu na swą niezwykłą formę piękne, stylowe świeczniki, które prezentują się cudownie m.in. w tej aranżacji.

Wspomnę, że wszystkie wymienione produkty powyżej są dostępne w sprzedaży. Natomiast prace wykończeniowe – ściany/ płytki widniejące na zdjęciu zostały wykonane również przez nas.
 

Schody, trudno ich nie zauważyć w domu
Warto je wyeksponować tworząc z nich wizytówkę Waszego azylu i oprócz ich funkcjonalności mogą posłużyć jako dekoracja. Zatem warto przemyśleć projekt zwłaszcza gdy ich montaż oraz wykończenie nie należą do zbyt częstych zmian jakie wprowadzamy we własnym domu. Dlatego oferujemy Wam pełną realizację usługi od pomiaru po wykończenie w dowolnym stylu z najdrobniejszymi detalami, adekwatną do Waszych potrzeb i oczekiwań. Natomiast chętnym osobom służymy radą i pomocą w planowaniu by uniknąć m.in. błędów. 
 

Wykończenia wnętrz
Każdy styl wykończenia wnętrz ma swój urok, nawet gdy są skrajnie różne jak w przypadku rustykalności i nowoczesnego designu. Najważniejsze to czuć się w nim dobrze. Jesteśmy firmą, która jest w stanie urzeczywistnić Wasz pomysł oraz projekt wnętrza w dowolnym stylu jak np klasycznym, skandynawskim, nowoczesnym, prowansalskim, retro, shabby chic, loftowym, orientalnym, boho. Zainteresowanym chętnie możemy służyć pomocą w aranżacji wnętrz. Cechuje nas dokładność, terminowość a zarazem pomysłowość. Przekonaj się sam! Dajemy gwarancjęWaszego zadowolenia i satysfakcji dobrego wyboru.