Info

1. Znajdziecie nas również na portalach społecznościowych typu Facebook, oraz Instagram. Dlatego zachęcamy do polubienia i obserwowania nas na wymienionych portalach gdzie jako pierwsi będziecie  powiadomieni o różnych nowinkach. 

2. Polecamy zakup VOUCHERÓW PODARUNKOWYCH, które dadzą pewność darczyńcom, że prezent sprawi radość obdarowanemu, ponieważ sam go wybierze. Voucher może też być oryginalnym prezentem ślubnym, ponieważ jak to w życiu bywa, każda Młoda Para chce mieć własny kąt. Dlatego umożliwi on  skorzystanie z pozostałych, oferowanych przez nas usług.
 Termin ważności Vouchera wynosi 6 miesięcy.
 Obdarowany dokonując wyboru towaru zobowiązany jest do wpisania kodu w miejscu wyznaczonym po "przejściu do zamówienia" który będzie zamieszczony na Voucherze Upominkowym. Osoby zainteresowane zakupem Vouchera w innej kwocie niż zostały przedstawione proszone są o kontakt ze sklepem. 


3. Bezpośrednie przekierowanie na stronę Banku oraz możliwość korzystania z opcji Pay w celu dokonania płatności za zakupione przedmioty powinna być aktywna w bieżącym półroczu.


Jeżeli podoba Wam się nasza oferta będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie jej wśród Waszych znajomych.